Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Společnost BEDA, s.r.o. byla založena v roce 2014 s cílem navázat na obuvnickou tradici, která měla v naší zemi vždy své významné místo. Od začátku našeho působení jsme zaměřeni primárně na výrobu dětské obuvi, aktuálně v naší nabídce ale naleznete i modely pro dospělé. Přesto, že jsme relativně mladou společností, v našich řadách působí pracovníci, kteří se obuvnickému řemeslu věnují již desítky let, a proto můžeme tyto dlouholeté zkušenosti a znalosti promítnout do jednotlivých modelů obuvi, kterou pro Vás a Vaše děti vyrábíme. Naše výroba sídlí ve Vranovicích, zhruba 30 kilometrů jižně od Brna, jejíž součástí je i podniková prodejna. Při vývoji jednotlivých modelů naší obuvi klademe důraz nejen na prvotřídní kvalitu a nápaditý design, ale zejména na požadovaný komfort a zdravý vývoj nohou. Jsme velmi inovativní a neustále pracujeme na novinkách, které naši aktuální produktovou nabídku průběžně obohacují. Proto také sledujeme nejnovější trendy týkající se zejména obuvnických materiálů, které postupně zavádíme do naší výroby. V tomto ohledu je pro nás také velmi důležitá komunikace s našimi zákazníky a odběrateli, kteří se stávají spolutvůrci naší produktové nabídky. V naší nabídce naleznete nejen modely obuvi vyráběné z přírodní kůže, ale na své si přijdou i ti, kteří preferují obutí z nepřírodních materiálů. Naše dodavatele materiálů si pečlivě vybíráme, abychom pro Vás mohli vyrábět obuv, kterou budou vaše nohy a nožky vašich dětí rády nosit!  

Modely zahrnuté v naší produktové řadě „BEDA BAREFOOT” se vyznačují nadstandardní šířkou v oblasti špice obuvi, jenž respektuje přirozený tvar chodidla a poskytuje dostatečný prostor pro pohyb prstů. Obuv je vyráběna s maximálně tenkou a vysoce flexibilní podrážkou. Celkově jsou botky velmi lehké, poddajné a poskytují požadovaný komfort. Obuv je dodávána s textilní vyjímatelnou stélkou bez podpory klenby.    
 
Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou nejvyšší prioritou. A proto, pokud máte jakoukoliv zpětnou vazbu na naši obuvi/podněty či nápady ke zlepšení, budeme velmi vděční, když nás budete kontaktovat. Taktéž nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích, zejména Facebooku a Instagramu, kde průběžně informujeme o všem důležitém dění z naší výroby! 
   
Děkujeme za Vaši přízeň! 
Váš BEDA - český výrobce obuvi  
 
Handmade shoes from the Czech Republic by
 
About us 

The company BEDA, s.r.o. was founded in 2014 with the aim of continuing the shoemaking tradition, which has always had an important place in the Czech Republic. Since the beginning of our operation, we have focused primarily on the production of children's shoes, but currently you will also find models for adults in our offer. Even though we are a relatively young company, there are workers in our ranks who have been engaged in the shoemaking trade for decades, and therefore we can project this many years of experience and knowledge into individual models of footwear that we produce for you and your children. Our production is located in Vranovice, about 30 kilometres south of Brno (the Czech Republic), which also includes a company store.

When developing individual models of our footwear, we place emphasis not only on first-class quality and imaginative design, but especially on the required comfort and healthy development of the feet. We are very innovative, and satisfaction of our customers is our highest priority. We are constantly working on innovations that continuously enrich our current product offer. That is why we also follow the latest trends, especially concerning shoe materials, which we are gradually introducing into our production. In this regard, communication with our customers and sellers, who become co-creators of our product range, is also very important for us. In our offer you will find not only models of footwear made of natural leather, but also footwear made of non-natural (synthetic) materials. We carefully select our material suppliers so that we can make shoes for you that your feet and the feet of your children will be happy to wear!

The models included in our "BEDA BAREFOOT" product line feature an above-standard width in the toe area, which respects the natural shape of the foot and provides sufficient space for toes. The shoes are made with a maximally thin and highly flexible sole. Overall, the shoes are very light, flexible and provide the required comfort. The shoes come with a removable textile insole without arch support.    

Your BEDA - Czech footwear manufacturer