Zpět do obchodu

Registrace

Podniková prodejna

Vážení zákazníci, 
 
berte prosím na vědomí, že naše nejnovější modely obuvi a aktuální kolekce nejsou na našem vlastním skladě (podnikové prodejně) dostupné - vyrábí se jen našim obchodním partnerům (prodejcům), u kterých jsou Vám plně k dispozici. 
 
Přesto je možné navštívit naši podnikovou prodejnu Vranovice, která je součástí přímo naší výroby a expedičního skladu. Na podnikové prodejně lze zakoupit pouze modely označené jako tzv. „druhá volba”, které jsou Vám dostupné za zvýhodněné ceny. Jedná se o modely obuvi, které neprošly řádnou kontrolou a nebyly tak zařazeny do standardního prodeje, různé vzorkové modely, modely ze starších kolekcí, modely z vývoje nových produktových řad, případně modely, které byly vyřazeny z naší produktové nabídky a již se aktuálně nevyrábí. Všechny tyto nabízené modely jsou vždy funkčně naprosto v pořádku, mají však zpravidla drobné estetické vady. 
     
PROVOZOVNA A PODNIKOVÁ PRODEJNA VRANOVICE 
Přibická 844
691 25 Vranovice 
   
Otevírací doba (pracovní dny) 
Po - Čt 8,00 - 15,30
Pá 8,00 - 15,00
 
Těšíme se na Vaši návštěvu! 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení